مقالات آموزشی

تکنولوژی نوین در تعمیرات موبایل

در تعمیرات موبایل بیشترین نوع معضلی که برای یک موبایل در نظر میگیرند از کار افتادن قطعات داخلی موبایل است که منجر به خاموش شدن و بلا استفاده ماندن موبایل میشود البته باید این نکته را هم بدانیم که این تعمیرکار خوب است که باعث میشود موبایل شما به طور دقیقی تعمیر و تعویض شود و دوباره در اختیار شما قرار گیرد که به طور حتم میدانید که در تعمیرات موبایل اولین عامل موفقیت علاقه و مهارت است که بتوانید وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوید به هر نحو باید بدانید که قبل از هر اقدامی شخصی که برای آموزش و تعمیر موبایلتان سراغ آن میروید هم متخصص باشد هم حرفه ای تا باعث اتلاف وقت شما نشود.

متاسفانه بیشتر تعمیرکارانی که در کشور ما فعالیت میکنند طبق قوانین و ضوابط تعمیرکاری عمل نمیکنند و بیشتر تمایل به تعمیر و تمام کردن کار دارند در صورتی که این بی توجهی باعث بی کیفیت شدن نتیجه ی نهایی تعمیر میشود.

در اینجا جایز است که در مورد اشتباهات رایجی که تعمیرکاران موبایل با آن مواجه میشوند برایتان بنویسیم که هر کدام از این اشتباهات به نوبه ی خود باعث بهم ریختن سیستم عادی موبایل میشوند.

اشتباه گفتن زمان تعمیر موبایل

وقتی یک تعمیرکار شروع به تعمیر موبایل میکند در این بین ممکن است بعضی ایرادات و یا بررسی های بی مورد باعث دیر تحویل دادن دستگاه به شما شود که در این صورت بهانه هایی تعمیرکاران برای تاخیر خود میاورند که ممکن است برای شما قابل توجیه نباشد و تا جایی که امکان دارد باعث بهم ریختن برنامه ریزی های شما شود. در این موقعیت باید بدانید یا به تعمیرکار خوب و ماهری مراجعه نکردید یا مرکز مناسبی را برای تعمیر انتخاب نکرده اید. سایت دنیای تعمیر از اشتباهات مصون است و شما با خیال راحت میتوانید درخواست خود را در زمان و ساعت دقیق سفارش و در زمان دقیق خود دریافت کنید و اطمینان حاصل کنید که به هیچ وجه باعث بهم خوردن برنامه ریزی زمانی شما نمیشود.

نبستن پیچ های موبایل در هنگام تعمیر

در بسیاری موارد پیش آمده است که تعمیرکاران در بستن پیچ موبایل دچار سهل انگاری میشوند و باعث میشوند که بعد از مدتی موبایل مورد نظر با اشکالات اساسی برخورد کنند در این مواقع باید بدانید که نبستن پیچ گوشی نه تنها باعث بهم ریختن نظم سیستم داخلی موبایل میشوند بلکه گرد و غبار در هر روز از درزها و شکاف های ریز وارد سیستم سخت افزاری موبایل میشوند و آن را با مشکل مواجه میکنند سایت دنیای تعمیر این مشکل را هم برایتان برطرف کرده و شما را دعوت به یک تعمیر فوق العاده دقیق در مرکز خود میکند تا بتوانید بعد از تحویل گرفتن موبایل با خیال راحت و در مدت زمان طولانی از سلامت موبایل خود اطمینان حاصل کنید.

 نگفتن دلیل  پیش آمدن مشکل برای موبایل

تعمیرکاران و مراکز تعمیر طبق الگوریتم سود خود همیشه پیش می روند و در هنگامی که شمال موبایل جویای مشکل موبایل خود میشوید چندان توضیح واضحی درباره ی آن چه که پیش آمده نمی گویند در این صورت است که باید به این نحوه ی تعمیر شک و اطمینان نکرد چون تعمیرکاران معتبر و ماهر هم با دقت زیادی مورد مشکل شما را بررسی و هم توضیحات مفصلی درباره ی مشکل پیش آمده میگویند تا دفعه ی دیگر با رعایت آن دوباره دچار مشکل نشوید.

حال اگر از منظر تعمیرکار نابلد نگاه کنیم چه چیز بهتر از این که مشکل موبایل شما را به صورت غیرحرفه ای حل کنند و در صورت خرابی که زود هم اتفاق میفتد دوباره به آنها مراجعه کنید چون آنها در صورت پرسیدن دلیل خرابی فقط به این اشاره میکنند که مشکل سخت افزاری بوده و شما قادر به درک آن نیستید و این مورد خود بیشتر باعث بی خبری شما از دلایل مشکل موبایلتان میشود.

سایت دنیای تعمیر امکانی فراهم کرده که شما با خیال راحت بتوانید مشکل موبایل خود را بدانید و با آگاهی به آنچه باعث خرابی و آسیب موبایل میشود دیگر با رعایت نکات کلیدی از موبایل خود بیشتر مراقبت کنید.

کافی نبودن اطلاعات تعمیرکاران

از دیگر معضلات تعمیر موبایل این است که اطلاعات تعمیرکاران اصلا به روز نیست بخوبی میدانید که هر بار با بروز تکنولوژی جدید و ساخته شدن سیستم موبایل پیچیده و مدرن نیاز است که تعمیرکار اطلاعات خود را طبق مدل ها و برندهای مختلفی که به بازار آمده است بروز رسانی کنند که متاسفانه این چنین نیست بسیاری از تعمیرکاران بعد از آموختن آموزش های اولیه ی تعمیرکاری دیگر سعی در افزودن اطلاعات خود نمیکنند و در صورت مراجعه طبق آن آموخته های قبلی خود پیش میروند. که در این صورت برای سیستم جدید بسیار مشکل آفرین میشود.

در سایت دنیای تعمیر، طبق آخرین متد تعمیر و علم تعمیرات موبایل به شما خدمات دهی میکنیم که هر تعمیرکار هر بار با بروز رسانی اطلاعات خود سعی در برطرف کردن مشکلات موبایل ها با برندهای مختلف را دارد که با تمام توان و بالاترین کیفیت خدمت رسانی میکنند.

نداشتن ایمنی و ابزارهای مناسب کار

اگر خوب توجه داشته باشید بعد از بروز نگه داشتن اطلاعات تعمیرکار دومین موضوع مربوط میشود به ابزاره های مناسب برای انجام عملیات تعمیرات موبایل است که در صورت نبودن تعمیرکار هر چقدر هم حرفه ای قادر نخواهد بود دست خالی موبایل شما را تعمیر کند حتی اگر تمام تلاش خود را بکند در اینجاست که بهتر است تمام دقت خود را در انتخاب مرکز تعمیر مناسبی به کار ببرید که بتوانند با تمام امکانات خود مشکل شما را برطرف کنند. البته خودتان بهتر میدانید که در گذشته امکانات آن چنانی برای تعمیر موبایل ها نبوده و صد البته موبایل ها چنین پیشرفت چشم گیر نداشته اند ولی با این حال باید بدانید بجای ابزاری چون آی اسکلک که برای باز کردن قاب گوشی ساخته شده  نمیتوان از آچار و پیچ گوشتی استفاده کرد.

سایت دنیای تعمیر با داشتن امکانات بسیار بالا و با قابلیت عالی در خدمت شما عزیزان است که به دنبال بهترین سایت برای اطلاع از وضعیت تعمیرکار و مرکز تعمیر را دارید است که با تمام قدرت در راستای رضایت مشتری ها در حال انجام وظیفه است.

جهت اطلاع از سایر آموزش های فنی و حرفه ای از لینک های مربوطه اقدام نمایید.

✔️ – آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی
✔️ – آموزش تعمیرات برد الکترونیکی
✔️ – آموزش تعمیرات موبایل
✔️ – آموزش تعمیرات لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید