آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

 آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی یکی از شغل های پر درآمد است که با فراگیری آن میتوانید شغل خوبی را برای خود راه اندازی کنید و از این طریق آینده شغلی خود را تامین کنید،همان طور که تمامی وسایل مصرفی روزانه ما به تعمیرات نیاز پیدا میکنند ،تجهیزات پزشکی نیز میتوانند به تعمیر نیاز پیدا کنند و اگر شما این حرفه رابه صورت تخصصی فرابگیرید قطعا میتوانید از این راه در آمد خوبی را کسب کنید.

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

آموزش تجهیزات پزشکی در آکادمی آموزشی تهران توسط بهترین اساتید این زمینه تدریس میشود.
آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در مجموعه ما به صورت تضمینی انجام میشود به این منظور که پس از پایان دوره اگر شما به طور کامل آموزش نصب و تعمیر تجهیزات پزشکی را فرا نگرفته باشید میتوانید به صورت رایگان در دوره های بعدی شرکت کنید.

آموزش تجهیزات پزشکی یکی از دوره هایی است که در آکادمی آموزشی تهران طرفداران زیادی دارد و هرساله هنرجویان زیادی را از شهرستان برای طی دوره جذب میکند به همین منظور برای هنرجویان عزیزی که برای شرکت در دوره  آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی از شهرستان تشریف می آورند خوابگاه تدارک دیده شده است.

   راههای ارتباط و دریافت مشاوره رایگان

اگر قصد شرکت در دوره های آموزش تجهیزات پزشکی را دارید میتوانید با شماره ۰۲۱۶۶۹۳۷۲۴۱ ویا شماره موبایل ۰۹۱۹۶۱۵۸۳۵۶تماس بگیرید تا از طریق کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره کسب کنید.و یا به آدرس ما در تهران ،میدان انقلاب،ابتدای خیابان آزادی به سمت غرب،بعد از بانک مسکن،کوچه قائم مقام،بن بست اول،طبقه اول،آکادمی اموزشی تهران مراجعه نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

   درآمد تجهیزات پزشکی

اگر توجه کرده باشید در هر حرفه ای هم افراد حرفه ای فعالیت میکنند و هم افراد غیر حرفه ای ،افراد حرفه ای پس از مدتی شهرت و محبوبیت کسب میکنند و معروف میشوند و افراد غیر حرفه ای پس از گذشت مدتی از کار خسته شده و کسب وکار خود را تعطیل میکنند.

بنابراین اگر بتوانید رشته آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی را به صورت حرفه ای بیاموزید قطعا میتوانید در این شغل به صورت حرفه ای فعالیت کنید وپس از مدتی معروف شوید و درآمد زیادی کسب کنید ،در آمد تجهیزات پزشکی میتوان گفت به نسبت بالاست اگر بتوانید حرفه ای فعالیت کنید،زیرا هنگام خرابی تجهیزات پزشکی نمیتوان تعمیرانها را به تعویق انداخت زیرا علاوه بر تشخیص اشتباه دستگاههایی مانند MRI و سونوگرافی و…ممکن است بخاطر تشخیص و تجویض داروهای اشتباهی ضررهای جبران ناپذیری به وجود بیاید.

علاوه بر اینها بیماران نمیتوانند مننتظر بمانند زیرا ممکن است در مواقع ضروری مسئله مرگ و زندگی درمیان باشد به همین دلیل تعمیر تجهیزات پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کسی میتواند این کار را به درستی انجام دهد که در دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شرکت کرده باشد.

ما در آکادمی آموزشی تهران با بهره گیری از بهترین اساتید این نوید را به شما میدهیم که آینده شغلی موفقی در انتظار شما خواهد بود.

   تجهیزات پزشکی(آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی

تعریف جهانی برای تجهیزات پزشکی دشوار است ، زیرا نهادهای نظارتی زیادی در سراسر جهان بر بازاریابی تجهیزات پزشکی نظارت دارند. اگرچه این ارگانها غالباً به طور كلی درمورد تعریف تجهیزات پزشکی تبادل نظر می كنند ، اما تفاوتهای ظریفی در اصطلاحات وجود دارد كه مانع از هماهنگی جهانی در تعریف دستگاه پزشکی می شود ،

بنابراین میتوان گفت که تعریف مناسب تجهیزات پزشکی به منطقه بستگی دارد.

غالباً بخشی از تعریف یک وسیله پزشکی برای تمایز بین دستگاه های پزشکی و داروها در نظر گرفته شده است ، زیرا الزامات نظارتی این دو متفاوت است.

تعاریف معمولاً تشخیص آزمایشگاهی را به عنوان یک زیر کلاس از تجهیزات پزشکی تشخیص می دهند و لوازم جانبی را به عنوان تجهیزات پزشکی ایجاد می کنند.

تجهیزات پزشکی به هر وسیله ای گفته می شود که برای اهداف پزشکی استفاده شود.

تجهیزات پزشکی با کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تشخیص و معالجه بیماران و کمک به بیماران برای غلبه بر بیماری و بهبود کیفیت زندگی آنها کمک میکند.

تجهیزات پزشکی

اهمیت تجهیزات پزشکی :

دستگاه های پزشکی در هنگام خطرات و استفاده، از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارهستند بنابراین هر دولتی باید قبل از اینکه اجازه قانونی بازاریابی دستگاه در کشور خود را بدهند باید از امنیت و موثر بودن دستگاه اطمینان حاصل کند،حتی کسانی که از این دستگاهها استفاده میکنند باید دوره آموزش تجهیزات پزشکی را گذرانده باشند تا بتوانند از تجهیزات پزشکی بهترین بهره را ببرند.

با توجه به اینکه امروزه بیش از ۱۰ هزار نوع دستگاه پزشکی موجود است. انتخاب تجهیزات پزشکی مناسب همیشه به نیازهای محلی ، منطقه ای یا ملی بستگی دارد. عواملی که باید مورد توجه قرار گیرند شامل نوع مرکز بهداشتی که قرار است از این وسایل استفاده شود ، نیروی کار بهداشتی موجود و بار بیماری که در منطقه خاص تجربه شده است. بنابراین تهیه لیستی از تجهیزات پزشکی اصلی غیرممکن و جامع و یا قابل استفاده جهانی غیرممکن است.

آموزش تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی هم از نظر کاربرد مورد نظر و هم از نظر علائم استفاده متفاوت هستند.

تجهیزات پزشکی نمونه هایی از دستگاه های ساده و کم خطر هستند،مانند :

فشار دهنده های زبان ، دماسنج های پزشکی ، دستکش های یکبار مصرف و پاتختها گرفته تا دستگاه های پیچیده و پر خطر که کاشته می شوند و زندگی را حفظ می کنند ،

یکی از نمونه های دستگاه های پر خطر ، دستگاههایی هستند که دارای نرم افزارهای جاسازی شده مانند ضربان سازهای ضربان قلب هستند و به انجام آزمایش های پزشکی ، ایمپلنت و پروتز کمک می کنند. مواردی به اندازه محل های کاشت حلزون پیچیده از طریق فرآیند های تولید عمیق و کم عمق تولید می شوند. طراحی تجهیزات پزشکی بخش عمده ای از رشته مهندسی پزشکی را تشکیل می دهد.

چالش هایی بسیاری پیرامون در دسترس بودن تجهیزات پزشکی از دیدگاه بهداشت جهانی وجود دارد ، زیرا کشورهای کم توان به علت نداشتن هزینه های پرداخت و واردات قادر به تهیه تجهیزات ضروری و نجات دهنده زندگی نیستند.

تعمیر تجهیزات پزشکی

 

برای تعمیرات تجهیزات پزشکی داشتن مهارت های فنی یک الزام قطعی است ، اما علاقه مندان به حرفه تعمیرات تجهیزات پزشکی نیز باید در برقراری ارتباط و مدیریت زمان مهارت داشته باشند.

از این گذشته ، شرکت ها ، از جمله بیمارستان ها ، باید تجهیزات به راحتی در دسترس و کارآمد داشته باشند تا بتوانند از بیماران و مشتریان خود مراقبت کنند تا بتوانند اقدامات لازم  را جهت تشخیص و درمان به موقع انجام دهند .

پرسنل تجهیزات پزشکی باید وضعیت تجهیزات گفته شده را درک کنند تا بتوانند در مواقع ایرادات درکوتاه ترین زمان اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع ایرادات به وجود آمده را انجام دهند.

راههای ارتباطی:

برای آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید ،آکادمی آموزشی تهران با برگزاری دوره های آموزش تجهیزات پزشکی هدف اصلی خود را روانه کردن هنرجویان این حرفه به بازار کار قرار داده است.

یک روش اصلی که بیمارستان ها و مدیران آنها و کسانی که از تجهیزات پزشکی استفاده میکنند باید رعایت کنند کنترل هزینه هاست انها باید در حالی که کیفیت مراقبت از بیمار را در الویت قرار میدهند کنترل هزینه ها را نیز در دست بگیرند و با تهیه تجهیزات پزشکی استاندارد و به روز از برندهای معتبر که سود کمتری دریافت میکنند در هزینه ها صرفه جویی کنند ،اینگونه میتوان با صرفه جویی در هزینه و بهبود کیفیت بهترین خدمات را ارائه داد.

یک تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی کجا کار می کند؟

فرصت برای کار و کسب تجربه های زندگی ، آموزش ، دانش و سفر تقریباً برای تکنسین ها بی حد و حصر است :

امروزه در دنیا به صورت محلی و حتی در سطح ملی ، نیاز به تکنسین تعمیر تجهیزات پزشکی بسیار ماهر و آموزش دیده به سرعت در حال رشد است!

در زیر امکانات با استفاده از تکنسین ها آورده شده است:

• بیمارستانها

• مراکز پزشکی

• گروههای تمرین خصوصی

• کلینیک ها

• عمده فروشان تجهیزات پزشکی

• تعمیرگاه های الکترونیکی

پنج مزیت استاندارد سازی تجهیزات پزشکی عبارتند از:

۱٫) روشهای استاندارد و قابلیت استفاده برای همه بخشها :

با استفاده از یک تولید کننده واحد ، می توانید از یکسان بودن تجهیزات مورد استفاده در همه بخش ها اطمینان حاصل کنید. این امر باعث کاهش سردرگمی کارکنان شاغل در مناطق مختلف بیمارستان هنگام استفاده از تجهیزات مانند پمپ های تزریق و مانیتورهای علائم حیاتی می شود. همچنین می توانید منحنی یادگیری کارکنان را کاهش دهید ، که نه تنها کارایی گردش کار را بهبود می بخشد ، بلکه احتمال اشتباهاتی را که بر مراقبت و نتایج بیمار تأثیر منفی می گذارد نیز کاهش می دهد.

۲٫) افزایش کارایی برای پشتیبانی و نگهداری پزشکی :

استاندارد سازی تجهیزات همانطور که به کاربران کمک می کند ، به مهندسان زیست پزشکی نیز کمک می کند. معامله با تولیدکنندگان و مدل های کمتر ، فرآیند های مورد نیاز تجزیه و تحلیل ، آزمایش و نگهداری را ساده می کند که مهندسان باید با آنها آشنا باشند.

۳٫) استاندارد سازی لوازم حمایتی :

استاندارد سازی محصول هنگام خرید لوازم پزشکی حمایتی نیز کمک می کند. کار با یک تولید کننده تجهیزات واحد تعداد لوازم جانبی مختلفی را که برای عملکرد صحیح مورد نیاز هستند کاهش می دهد و فرصت تخفیف بیشتر را افزایش می دهد.

۴٫) کنترل هزینه با خریدهای سازگار با GPO

با مشارکت در سازمان های خرید گروهی (GPO) می توانید از تخفیف های خرید عمده استفاده کنید ، که بدیهی است به پایین نگه داشتن هزینه ها کمک می کند. قراردادهای GPO معمولاً به درصد تعیین شده ای از خریدها برای تولید تخفیف با تولیدکنندگان مشخص نیاز دارد.

سایر قراردادها مقیاس کشویی ایجاد می کنند که با افزایش درصد شما تخفیف شما را افزایش می دهد. استاندارد سازی خریدهای تجهیزات پزشکی به گونه ای است که با قرارداد GPO مطابقت داشته باشند ، اطمینان حاصل می کنید که با این رابطه پس انداز هزینه ای را که به دنبال آن هستید ، دریافت خواهید کرد.

۵٫) تخفیف هزینه محصولات که در قرارداد GPO گنجانده نشده است :
خریدهای خارج از قرارداد GPO نیز می تواند از استاندارد سازی تولید کننده بهره مند شود. همانطور که GPO از طریق خریدهای حجمی قیمت بهتری دریافت می کند .
شما می توانید قیمت های بهتری را از طریق خرید مقادیر خاص و یا از طریق مذاکرات خریدهای ثانویه دریافت کنید.
 
هنگامی که محصول A را خریداری می کنید ، تولیدکنندگان به طور مرتب تخفیف هایی را برای محصول B ارائه می دهند.
 

 

 

آموزش تعمیرات گوشی آیفون آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات پکیج آموزش تعمیرات کولر
آموزش تعمیراتECU آموزش تعمیرات برد الکترونیکی
آموزش تعمیرات موبایل  آموزش تعمیرات سانترال
آموزش رباتیک آموزش تعمیرات هارد

 

 

آیا پس از اتمام دوره ی آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی مدرک معتبر صادر می شود؟؟

بله در آکادمی آموزشی تهران پس از پایان دوره به کارآموزان مدرک فنی حرفه ای اعطا میشود.

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه وجود دارد؟؟

بله، ما برای شما عزیزان این امکان را ایجاد کرده ایم که شهریه دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

منظور از تضمینی بودن اموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی چیست؟؟

تضمینی بودن آموزش تعمیرات به این منظور است که شما در صورت عدم یادگیری میتوانید به صورت رایگان در دوره های بعدی شرکت کنید.

افراد شاغل چگونه میتوانند در دوره های آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی شرکت کنند؟؟

ما برای افراد شاغل یک دوره ی جداگانه در نظرگرفته ایم که بتوانند در روزهای تعطیل و آخرهفته ها در آن شرکت کنند.

تخفیف های آکادمی آموزشی تهران به چه صورت است؟؟

در آموزشگاه ما کار آموزانی که پس از اتمام دوره اول برای ثبت نام در دوره های بعدی اقدام کنند و یا اینکه هنرجوی دیگری را به آموزشگاه ما معرفی کنند از تخفیف ویژه ما برخوردار خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست