مقالات آموزشی

عیب یابی و نحوه ی کارکرد سانترال

عیب یابی و نحوه ی کارکرد سانترال

دستگاه سانترال همچون یک خدمات مخابراتی پرکاربرد عمل میکند که باعث میشود حجم بزرگی از کار شما کم شود و باعث شود شما با موانع کمتری در ارتباط با رفت و آمد ارباب رجوع و مراجعین خود برخورد کنید در واقع سانترال به قدری برنامه ریزی شده است که به آن مخابرات کوچک هم میتوان گفت که این امکان را به شما میدهد که به واسطه ی قابلیت هایی که دارد بتوانید با نهایت امکانات در خدمت مشتری های خود باشید.

در اینجا سایت آکادمی آموزش تهران قصد دارد که با تمام ظرفیت های سانترال شما را آشنا کند تا بتوانید با انتخاب درست و آشنایی با این دستگاه فوق العاده هم علم خود را بیفزایید و هم در تعمیرات دانش خود را بیفزایید.

همان طور که خود میدانید تعمیرات سانترال کاری است تخصصی و نیاز به دقت و تجربه در این مبحث دارد که با آموزش هایی که در کلاس ها و دوره های آموزشی خوشبختانه در اختیار کارآموزان قرار داده میشود به جرات میتوان گفت که در این زمینه تعمیرکاران بسیار خبره ای وارد بازار میشوند.

تعمیر موبایل با تعمیر سانترال تفاوت هایی دارد که هر تعمیرکاری که دوره های آموزشی را گذرانده باشد کاملا متوجه است که من در چه مورد صحبت میکنم.

در سایت آکادمی آموزشی تهران قصدمان بر این است که آموزش های لازم از تعمیرات تا آشنایی با این دستگاه همه کاره را برایتان توضیح دهیم.

سانترال با امکانات و قابلیت هایی که دارد برای استفاده در شرکت های بزرگ بیشتر کاربرد دارد البته شرکت های کوچک هم قادر هستند از سانترال استفاده کنند ولی آنها بیشتر از سانترال های کم ظرفیت برای شرکت استفاده میکنند تا به اندازه ی کارمندهای خود بتوانند امکانات فراهم کنند.

تعمیرات تخصصی سانترال

هنگامی که بحث تعمیر به میان میاید مخصوصا وسایل الکتریکی و برقی تنها چیزی که ذهنمان را به خود مشغول میکند تخصصی بودن تعمیرات آنها است چون وسایل الکترونیکی و برقی به هر نحوه ی نیاز به تخصص در حوضه ی خود را دارند سانترال هم از این موضوع مستثنا نیست چون یک دستگاه پرکاربرد در زمینه ی ارتباطات است که در شرکت ها و موسسات خیلی به کار میرود بنابراین برای تعمیر سانترال اول از همه یک تعمیرکار با مهارت لازم است تا اشکالات دستگاه را بررسی و با ابزارهای مخصوص آن را برطرف کند.

باید بدانید که دستگاه سانترال به دلیل این که بیشتر در شرکت ها کاربرد دارد بیشتر کاربران آنها از نحوه ی نگهداری آن اطلاعات زیادی ندارند بنابراین همین بی اطلاع بودن مشکلات زیادی را برای استفاده کنندگان پیش میاورد که مجبور به تعویض آن میشوند.

برای جلوگیری از پیش آمدن مشکل برای سانترال بهتر است که به دفترچه ی راهنمای استفاده ی آن مراجعه شود و نکات نگهداری از آن رعایت شود.

چون در غیر این صورت دستگاه به دلیل رعایت نکردن ضوابط نگهداری دچار اختلال در کارکرد میشود و باعث میشود که نتوانید به درستی از آن استفاده کنید که یک اختلال کوچک در سانترال هم ضرر و زیان زیادی به شرکت وارد میکند چون راه ارتباطی کارمندها با ارباب رجوع سانترال است.

در واقع در دفترچه ی راهنمای سانترال نحوه ی استفاده از ظرفیت ها و دکمه و کلیدهای اصلی اشاره شده است و چه کارهایی برای سالم ماندن دستگاه باید انجام دهند به طور کلی تاکید شده است.

چگونگی مراقبت از سانترال

نوسانات برق در محیط کار از شایع ترین مشکلات بوجود آمده برای سانترال است در کشور ما بخاطر نوسانات برقی زیادی که وجود دارد ممکن است سرعت سانترال کاهش پیدا کند و باعث آسیب به دستگاه شود و نیاز به تعمیرکار پیدا کنید سانترال از نظر جریان برق بسیار حساس است و ممکن است نوسان برق باعث سوختن و از کار افتادن برخی قسمت های کلیدی دستگاه شود.

برای این که از این مشکل در امان باشید به شما توصیه میکنیم که در هنگام خرید سانترال یک محافظ برق قدرتمند هم خریداری کنید تا در هنگام استفاده از دستگاه در اثر نوسانات ناگهانی برق سانترال دچار از کار افتادگی نشود و این توصیه ی بسیاری از تعمیرکاران بعد از تعمیر سانترال است که اگر قبل از خراب شدن اقدام کنید خیلی به صرفه تر است.

مشکلات نرم افزاری سانترال

تیم حرفه ای آکادمی آموزشی تهران با نهایت خرسندی در هنگام نصب سانترال تمام آموزش های لازم در مورد نحوه ی استفاده از سانترال به کاربران خود می گوید وقتی سانترال از نظر تنظیمات مختلف دچار دستکاری شود در محل کار دچار مشکل میشود.

البته تمام نکات کاربردی در مورد نحوه ی استفاده به استفاده کنندگان گوشزد میشود و دفترچه ی راهنما با تمام توضیحات در اختیار کاربر قرار میگیرد ولی برای متوجه شدن بیشتر نحوه ی کاربرد آن توضیحات به صورت حضوری هم داده میشود با این حال هر چقدرم که تلاش برای استفاده ی درست از سانترال باشد باز یک شخص مبتدی ممکن است در استفاده از قابلیت های سانترال دچار مشکل شود و باعث شود که تنظیمات آن دچار اختلال شود در این صورت شما میتوانید با مشاوران حرفه ای و متخصص آکادمی آموزشی تهران تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در مورد مشکلات نرم افزاری پیش آمده مطرح کنید.

مشکلات سخت افزاری سانترال  

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم مشکلات سخت افزاری ممکن است در اثر نوسانات برق اتفاق بیفتد که باعث آسیب به قطعات داخلی سانترال شود برای این که اطمینان پیدا کنید که آیا دستگاه دچار آسیب شده است یا نه.

بهتر است که اول کابل سانترال را بررسی کنید و در صورت روشن نشدن دستگاه با خدمات سانترال تماس بگیرید البته باید بدانید که در صورت آسیب دیدن سانترال حتما به یک تعمیرکار ماهر دستگاه را برای تعمیر تحویل دهید که تیم آکادمی آموزشی تهران با پشتیبانی و تجربه ی زیادی که در این زمینه دارد بهترین انتخاب برای انجام تعمیرات حساس و تخصصی است سایت آکادمی آموزشی تهران با به کار بردن بهترین راه ها در صدد این بوده است که شما را با مزایا و معایب استفاده ی نادرست از سانترال آشنا کند و بتواند سانترال را به زبان ساده تر برایتان معرفی کند.

البته تعمیرات سانترال به دلیل حساس بودن دستگاه نیاز به تخصص و مهارت بالا دارد که تیم تخصصی آکادمی آموزشی تهران با داشتن بهترین کادر در خدمت شماست.

 اگر قصد شرکت در کلاسهای آموزش تعمیرات سانترال را دارید اینجا کلیک کنید

جهت اطلاع از سایر آموزش های فنی و حرفه ای از لینک های مربوطه اقدام نمایید.

✔️ – آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی
✔️ – آموزش تعمیرات برد الکترونیکی
✔️ – آموزش تعمیرات موبایل
✔️ – آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

دیدگاهتان را بنویسید